Рятувальники провели показові навчання для відпочивальників табору «Діти Дніпра»

21.07.2021 10:21   -

Потримати гідрант, приміряти форму рятувальника та дізнатися, що є у пожежній машині – таким видався вівторок, 20 липня, для відпочивальників табору «Діти Дніпра». Сюди приїхали фахівці ДСНС, аби провести показові навчання з гасіння пожежі та розповісти про роботу.

«Ми постійно оновлюємо програму для наших маленьких відпочивальників, аби їм було цікаво. Реагуємо на те, що захоплює дітей. Цього разу ми запросили рятувальників, аби вони розказали та показали, як працюють рятувальники, та нагадали дітям, як потрібно діяти в надзвичайних ситуаціях», — розповіла директорка КП «Оздоровлення та відпочинок» Лілія Березовська.

До табору приїхала пожежна машина. Рятувальники облили дітей з гідранта та дозволили спробувати самостійно його ввімкнути.

«Сьогодні ми трохи охолодили дітей – пополивали їх водою. Також дали змогу приміряти «бойовий» одяг, роздивитися пожежну машину. У такій ігровій формі діти дізналися про професію рятувальника та як діяти у разі надзвичайної ситуації, як викликати ДСНС», — розповів начальник 25-ї пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Геннадій Петренко.

15-річний Ярослав Танцюра цього дня відчув себе справжнім рятувальником. Каже, що захід у таборі справив на нього враження: «Ця форма, вона як у супергероїв, тож було дуже цікаво її приміряти, посидіти у пожежній машині. Нам провели екскурсію пожежною машиною, виявляється, тут чимало різного обладнання, яке допомагає рятувальникам».

«Я сьогодні дізнався, як спецодяг пожежних рятує їм життя. Це дуже складна професія, але дуже почесна. Мені сподобався сьогоднішній захід у таборі», — додав 13-річний Богдан Горбачов.