Ресторан у Дніпрі оштрафували на 200 тисяч за нелегальне використання пісні Green Day

24.06.2019 16:00

Ресторан “Стейкерс” у Дніпрі сплатить штраф у розмірі 223 380 гривень за нелегальне використання музичного хіта Green Day “Basket Case”.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "legalhub.online".

Власник ресторану не зміг навести доказів легального використання музики – отримання дозволу та сплати роялті, тому повинен сплатити штраф.

Що сталося

У дніпровському ресторані “Стейкерс” (на вулиці Андрія Фабра, 2) представник Організації Колективного Управління Авторськими та Суміжними Правами (ОКУАСП) зафіксував нелегальне використання музичної продукції – публічне виконання пісні “Basket Case” гурту Green Day.

Правовласником, котрий представляє права музичного гурту Green Day на території України є ТОВ “Ворнер Мьюзік Україна”. Саме в його інтересах ОКУАСП подали судовий позов до ФОП Сливної Ірини Вікторівни.

Що вирішив суд

Господарський суд Дніпропетровської області встановив (рішення від 18 грудня 2018 року), що відповідач використовував музичний твір без дозволу правовласника та не сплачував авторської винагороди. Відповідач не навів доказів набуття права на використання музичного твору “Bascet Case” у приміщенні ресторану “Стейкерс”.

ФОП Сливна Ірина Вікторівна намагалася оскаржити зазначене рішення Господарського суду Дніпропетровської області, але суд апеляційної інстанції підтвердив правомірність рішення винесеного Господарським судом.

Центральний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18 грудня 2018 року про стягнення грошової компенсації у розмірі 223 380 грн з ФОП Сливної І.В., яка здійснює господарську діяльність у приміщенні ресторану “Стейкерс”. Про це йдеться у постанові Апеляційного господарського суду м. Дніпра від 13 травня 2019 року.

“Не погодившись із зазначеним рішенням суду, до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою звернулась Фізична особа – підприємець Сливна Ірина Вікторівна, в якій, посилаючись на грубе порушення судом норм матеріального та процесуального права,  визнання встановленими обставин, які не доведені належними доказами, просить рішення суду від 18.12.2018 скасувати та прийняти нове рішення про відмову в задоволенні позову”, – йдеться у тексті рішення Апеляційного господарського суду м. Дніпра.

Також у рішенні вказано, що суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ФОП Ірини Сливни на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18.12.2018 у справі №904/3835/18. Тому ФОП має сплати грошову компенсацію за порушення майнових авторських прав у розмірі 223 380 гривень.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю