Ремонт другої частини Центрального мосту Дніпра планують розпочати вже у вересні

07.09.2018 14:00   -
Автор:

На Центральному мосту Дніпра триває капітальний ремонт. Нині закінчують роботи на першій частині переправи. Покласти асфальт і відновити автомобільний рух на Центральному мосту планують за два тижні. Незабаром розпочнуться ремонтні роботи другої частини Центрального мосту. Про це повідомляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ», з посиланням на пресс-службу Дніпровської міської ради.
Повністю відремонтувати міст планують до кінця року. Через два тижні планується запуск руху на першій частині. Далі перехід на інший бік, щоб до кінця року повністю відкрити рух на мосту. На переправі працюють 83 ремонтники.
Ремонтники працюють цілодобово, однак багато що залежить від погодних умов. Основними пріоритетами залишаються якість і дотримання технологічного процесу. Після того як відкриють першу відремонтовану частину мосту, автомобільний рух нею також буде реверсивним. Водночас повністю перекривати переправу наразі не планують. За тим, як ведуться роботи, стежать у проектному інституті «Дніпрогіпротранс». За інформацією фахівців, чимало технологічних процесів під час ремонту ускладнює саме жвавий рух автівок.
Роботи, які нині виконує підрядник, робляться у повній відповідності до проекту та у належній якості – без зриву термінів. Як відомо, Центральний міст у Дніпрі відкрили у 1966 році, відтоді капітальний ремонт споруди не проводився жодного разу. Десятиліттями корозія арматури, розбиті тротуарні ділянки та зношені балки доводили споруду до аварійного стану, через що міст міг просто обвалитися. Нинішня реконструкція на переправі – перша за понад півстоліття.