Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 22 серпня 2021 року

22.08.2021 09:27   -

Впродовж минулої доби, 21 серпня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню, – повідомляє ООС.

У напрямку ВОДЯНОГО, що біля Донецька, ворог застосовував міномети 120-го калібру. Поблизу ЗОЛОТОГО-4 російські найманці вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів. Неподалік НОВОЛУГАНСЬКОГО противник обстрілював наші позиції з автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.

Станом на 7 годину ранку, 22 серпня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Бойових втрат за минулу та поточну добу серед підрозділів Об’єднаних сил немає.

Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та дотримуються режиму припинення вогню.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ:

Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4714 транспортний засіб, 4910 осіб, з яких 4591 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців особи не доставлялись. Виявлено 43 адміністративних правопорушення. За вказаний період поліцейськими розкрито 26 злочинів.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1498 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 1139 осіб.