Пиріжки, млинці, супи та м‘ясні страви: мешканці ОСББ та небайдужі містяни готують для переселенців та ТРО

04.05.2022 09:16   -

Мешканці ОСББ разом з небайдужими містянами долучились до волотерства. З 9.00 до 13.00 вони готують домашні страви для переселенців, ТРО та постраждалим у опіковому центру.

“Наші голови правління завдяки своїм високим організаційним здібностям з перших днів війни долучились до допомоги по різним напрямкам. Замість того щоб панікувати, вони організували штаби по приготуванню їжі, деякі з них у підвалах створили центри розміщення для переселенців. Тобто наше ОСББ показали високий рівень організаційних здібностей, який дуже важливий у наш непростий час”, – зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець. 

За день мешканцям одного із ОСББ вдається приготувати приблизно 150 порцій смачної і домашньої їжі. Допомагають в приготуванні і виробничі компанії. 

“Обов‘язково готуємо першу страву – це суп чи борщ, також варимо каші, готуємо макарони по-флотськи, голубці, млинці, пиріжки, запечену картоплю або пюре, і, звичайно обов‘язково м‘ясні страви – це котлети, тушена курка та інші”, – зазначила  власниця студії “Good Food” Ольга Пономарьова. 

Голова ОСББ “Матроська 39” та Архітектурний, 8 Анастасія Стец також додала: до допомоги можуть долучитися всі бажаючі, наразі їм потрібні продукти або ж заготовки для страв. Звернутись можна за телефонами  096 414 25 18.