Військовий з Дніпропетровщини загинув у Херсонській області

10 вересня 2024 року поблизу населеного пункту Козачі Лагері в Херсонському районі загинув військовий з Дніпропетровщини Володимир Тертичний, 1989 року народження, житель села Новомилорадівка Божедарівської громади.
Про загиблого
Володимир Сергійович служив головним сержантом взводу морської піхоти роти морської піхоти. Його мобілізували до Збройних Сил України 30 травня 2023 року. Вірний військовій присязі, він віддав своє життя в боротьбі за Батьківщину.
Втрата для Дніпропетровщини
Сумна новина стала черговою втратою для регіону: раніше в Запорізькому напрямку також загинув захисник Микола Луханін, а в Нікополі – Валерій Висоцький, який захищав країну з перших днів війни. У Кривому Розі провели в останню путь 31-річного снайпера, відомого під псевдо «Моджахед».
Ці втрати глибоко відчутні в родинах, серед друзів та побратимів, а також у всьому суспільстві Дніпропетровської області.