Архітектори з Дніпра працюють над екопроєктом на Пхукеті

Українські архітектори з Дніпра долучилися до міжнародного проєкту Layan Verde на острові Пхукет у Таїланді. Команда спеціалістів наразі перебуває на етапі будівництва, де втілюється концепція сучасного комплексу з екологічним спрямуванням.
Про проєкт Layan Verde
Проєкт Layan Verde позиціонується як екологічний оазис, що поєднує сучасну архітектуру і мистецькі рішення, з гармонійною інтеграцією у тропічне узбережжя. Українські архітектори разом із міжнародною командою працюють над тим, щоб будівлі максимально відповідали природним особливостям місцевості.
Робота на локації
- Аналіз простору та ландшафту
- Узгодження фінальних архітектурних рішень
- Оцінка панорам з покрівель будинків
- Адаптація проєкту до умов тропічного середовища
Мистецька складова
У комплексі планують облаштувати артінсталяцію та VR-кімнату, що дозволить відвідувачам зануритися у концепцію майбутньої реальності та оцінити архітектурні рішення через цифрові технології.
Значення проєкту для України і Дніпра
Українські фахівці з Дніпра мають важливу роль у реалізації цього проєкту, що демонструє міжнародний рівень конкурентоспроможності та майстерності українських архітекторів. Співпраця з колегами з інших країн дозволяє створювати інноваційні проєкти, які привертають увагу світової спільноти.
За інформацією зі сторінки «Mykola Kabluka» у Facebook, команда продовжує активну роботу на об’єкті, забезпечуючи високу якість і дотримуючись екологічних принципів.