Прем’єр-міністр дав завдання новому губернатору Дніпропетровщини

18.10.2019 12:30   -
Автор:

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з керівниками облдержадміністрацій, на якій обговорили ключові задачі щодо покращення якості послуг в регіонах, які гарантуватиме держава кожному українцю для комфортного та безпечного життя. Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на прес-службу Кабміну.
Згідно з дорученням прем’єра, на Дніпропетровщині у кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде відвозити школярів до неї. Кожна дитина регіону має ходити в дитячий садок. Сімейний лікар та фельдшер мають бути не далі ніж за 7 км. Центри надання адміністративних послуг мають бути доступними за 30 хвилин, а спеціалізована допомога – на відстані 60 хвилин.
Читайте также: Экс-нардеп назвал нового губернатора области Бондаренко “пособником рашистов”
Урядовці під час наради презентували мапу наявної інфраструктури, яка наразі є застарілою та не відповідає сучасним вимогам та потребам людей. Регіональна влада отримала чіткі вказівки про те, як забезпечити належну якість та комфорт для людей у кожній області України.
Дніпропетровська область має чіткий дедлайн: до 10 грудня ОДА має змоделювати власну інфраструктурну мережу з чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю.