Представники мерії Дніпра перевірили стихійну парковку на Перемозі

08.11.2021 13:59   -
Автор:

До КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради надійшло повідомлення від мешканців, що за адресою вул. Набережна Перемоги, 62-А діє майданчик для паркування. Тут, за словами дніпрян, автівки паркуються на тротуарі та заважають руху пішоходів.

«Я мешкаю у цьому районі близько двох років. Звернувся зі скаргою, бо ця парковка заважає пішоходам, іноді страшно ходити, бо не знаєш, наїде на тебе автівка чи ні, хоча це тротуар! Деякі водії навіть по сходах їздять. Хочеться розібратися, наскільки це все тут законно», – розповів місцевий мешканець Віталій Васковський.

На цьому місці дійсно працювала легальна парковка, проте пів року тому з оператором, який користувався майданчиком, договір було розірвано. Ніні КП «Транспортна інфраструктура міста» не укладало жодних договорів на користування цим паркувальним майданчиком.

«Після того, як нам надійшла скарга від дніпрян, ми виїхали на перевірку. Бачимо, що парковка працює, тут стоять машини, проте всі потрібні для облаштування парковки знаки відсутні. Є лише дві будки для охорони, у яких зараз немає людей», – зазначив під час перевірки стихійної парковки начальник виробничо-технічного відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради Андрій Осипов.

Співробітники КП «Транспортна інфраструктура міста» склали на місці припис та залишили його на будці для охорони. Особа, яка нині веде господарчу діяльність на цьому місці, повинна до 10 листопада надати до комунального підприємства договір користування паркувальним майданчиком. Якщо такого немає – укласти його та упорядкувати парковку, аби вона не заважала руху пішоходів. Як додав Андрій Осипов, комунальне підприємство завжди реагує на подібні скарги дніпрян та перевіряє дозвільні документи на паркувальні майданчики у місті.