Представники Громадської ради при міській раді Дніпра висадили алею сакур біля пам’ятника академіку Янгелю 

10.04.2021 16:17   -

10 квітня представники Громадської ради при міській раді Дніпра, члени громадських організацій та звичайні мешканці приєдналися до загальноміської акції #Дніпро_квітучий. Біля пам’ятника академіку Янгелю (вулиця Янгеля, 8) висадили 20 сакур і ще понад два десятки кущів ялівцю, що в народі називають козацьким. Таке садівництво тут провели вперше за тривалий час. У громадській раді переконані: це – приємна подія до прийдешнього Дня космонавтики, адже саме в цьому районі мешкає чимало людей, пов’язаних із цією галуззю. 

«Було вирішено зробити цю ділянку більш зеленою. Я закликаю усіх цінувати та дбайливо ставитися до нашого спільного комунального майна, до місця, де всі можуть разом відпочити», – говорить голова комітету екології, захисту довкілля та сталого розвитку Громадської ради при міській раді Дніпра Лілія Богачева. 

Сакури обрали з огляду на досвід: ці дерева стійкі до погодних умов і вже добре прижилися на інших міських локаціях. Чимало людей прийшли на акцію з озеленення разом із дітьми, адже переконані: такі заходи навчають молоде покоління не лише дбайливо ставитися до зелених насаджень, а й допомагають вивчити історію рідного міста. 

«Янгель був видатним вченим і ракетобудівником, тож і сквер названо на його честь. Для дітей важливо берегти нашу історію», – кажуть учасники акції. 

 Із садівництвом впоралися за пів години. Зазначають: допомогли і досвід, і бажання покращити рідне місто. 

 «Насамперед це – додаткове хобі. Усі люблять висаджувати різноманітні кущі, дерева, квіти, газони. Я долучився, щоб наше місто ставало ще більш гарним і пахучим», – розповів місцевий мешканець та представник однієї з громадських організацій Дніпра Ярослав Соколов. 

Загалом під час проведення акції #Дніпро_квітучий силами міської влади, представників громадськості, екосвідомого бізнесу та небайдужих дніпрян висадять понад 10 тисяч дерев і кущів.