Пожежники області врятували з вогню понад 20 чоловік

22.11.2019 14:30   -
Автор:

За останній місяць на Дніпропетровщині сталося 126 побутових пожеж. З вогню витягли 23 мешканці області, четверо людей врятувати не вдалося. Про це розповіли в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації, повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ“.
«За останній місяць на Дніпропетровщині збільшилася кількість побутових пожеж. Здебільшого це пов’язано з неправильною експлуатацією електроприладів, камінів та печей. Використовуючи їх, люди забувають про елементарні правила безпеки. Це призводить до біди», – підкреслили в управлінні.
Фахівці наголосили: заборонено використовувати обігрівачі, які мають механічні пошкодження, ставити їх біля штор та меблів. Не можна сушити на приладах одяг, а дроти від них – накривати килимом. Обов’язково – вимикати обігрівач, виходячи з дому та на ніч.
Печі та каміни необхідно чистити від сажі. На підлозі перед топкою має бути металевий лист. Труби та стіни на горищі повинні бути заштукатурені й побілені, груба – без пошкоджень. На печах, як і на електрообігрівачах, не варто сушити одяг, поряд – ставити меблі. Аби не було перегріву, топити варто не більше трьох разів на день по півтори години. Дверцята топки слід зачиняти.
Необхідно й перевіряти справність електропроводки та газових приладів. Телефон рятувальників – 101.