Пошти світу оголошують блокаду Московії

15.04.2022 17:52   -

У підтримку України, українців та «Укрпошти», яка ще наприкінці лютого припинила сполучення з Московією та Білоруссю через напад армії московитів, пошти світу також припиняють співпрацю з цими країнами, – повідомляє в «Укрпошті».

 Пошти Польщі, Швеції, Данії, Фінляндії та Австралії вже подали відповідні документи до Всесвітнього поштового союзу про припинення доставки відправлень до та з Московії і Білорусі. До поштової блокади країн-агресорів приєдналася також Латвійська Пошта, яка у березні припинила поштові грошові перекази до та з цих країн.

«Поштова блокада – це результат роботи українських дипломатів, волонтерів, української діаспори і, звичайно, Укрпошти, яка, як призначений оператор країни-члена Всесвітнього поштового союзу, неодноразово зверталася до колег із пошт інших країн із закликом розірвати зв’язки з росією. Сподіваюся, решта пошт також незабаром приєднаються до нашої шестірки і перестануть доставляти відправлення в росію та білорусь. Це важливо, оскільки з введенням санкцій та виходом компаній з ринку росії пошта стала каналом ввозу підсанкційних товарів. Тому дуже важливо, щоб поштові оператори підтримали дії своїх країн щодо подавлення агресії росії та перестали доставляти відправлення в росію і білорусь. Тим поштам, які це вже зробили, дуже дякую за підтримку і принципову позицію», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.