Порошенко заявил, что начинает борьбу за выигрыш во втором туре

01.04.2019 13:15

Кандидат в президенты и действующий глава государства Петр Порошенко заявил, что будет бороться за выигрыш во втором туре выборов, несмотря на ярость "агентов Кремля" и сбежавших олигархов.

Об этом он написал на своей странице в Facebook, передает "Деловая Столица".

По его словам, Кремль, его агентура и сбежавшие олигархи чертовски свирепствуют на нынешних выборах, а судьба свела его во втором туре с "марионеткой Коломойского".

"Именно для того, чтобы начатое - завершить, сделанное - не перечеркнуть, а выстраданное людьми - не растратить, я начинаю борьбу за выигрыш во втором туре", - заявил Порошенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю