Половина українців вважають недостатнім свій дохід для нормального життя

17.06.2019 14:00   -
Автор:

Майже половина учасників опитування Барометр щастя в Україні задоволені своєю поточною роботою – 44%, хоча 51% вважають власний рівень доходів недостатнім для нормального життя.
Про це свідчать результати експрес-дослідження, яке проводить Європейська Бізнес Асоціація, повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” із посиланням на “finance.ua“.
В ЄБА зазначають, що загальна картина в цьому році трохи покращилася. Інтегральний показник в 2019-му становив 2,61 балів з 5 можливих за шкалою Лайкерта, що на 0,14 бала більше, ніж в минулому році.
Всього оцінювали дев’ять ключових факторів:
Рівень доходів.
Поточна робота.
Системи охорони здоров’я.
Системи освіти.
Соціальна життя і дозвілля.
Безпека.
Дотримання прав.
Екологія.
Загальний досвід життя в Україні.
“Результат Індексу опиняється у негативній площині. Наші дані підтверджуються і світовими звітами. Так, згідно з World Happiness Report, Україна займає 133 місце зі 156 країн, а отже, входить в тридцятку найнещасливіших країн світу. Це потужні сигнали того, що країна потребує комплексних структурних змін та реформ”, – прокоментувала виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.
Тільки 58% українців задоволені системою охорони здоров’я, а освіти – 52%. 28% опитаних відчувають себе в безпеці, тоді як 38% впевнені, що їх права дотримуються.
Це стає причиною того, що все більше українців їдуть в пошуках щастя за кордон. Для того, щоб перемогти цей негативний тренд, українці чекають від влади таких змін в порядку актуальності:
Підвищення мінімальної зарплатні.
Підвищення рівня безпеки.
Поліпшення правового середовища і правосуддя.
Продовження реформи охорони здоров’я.
Вирішення екологічних проблем.