Политолог назвал причины высокого антирейтинга Порошенко

03.05.2019 19:00

Кость Бондаренко в интервью изданию Новости Украины – From-UA объяснил, почему у Петра Порошенко такой высокий антирейтинг. По мнению политолога, объясняется это сразу несколькими факторами, среди которых и отсутствие реальных реформ/

Об этом сообщает сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "replyua.net".

Кость Бондаренко указал на факторы, которые стали причиной столь высокого антирейтинга Петра Порошенко. По словам политолога, это, в первую очередь, отсутствие борьбы с коррупцией. Поспособствовало повышению антирейтинга президента и отсутствие в стране реальных реформ.

Еще один фактор - ложь, которой постоянно старались прикрыть все допущенные промахи. Порошенко старался переложить ответственность с себя на президента России, создавая в стране «антикульт Путина». 

Но ведь украинцы далеко не дураки - они тоже умеют думать и сопоставлять. Кроме того, люди устали от войны и от возведенного в ранг государственной идеологии национализма.

Один из политиков, входящий в окружение Порошенко, рассказал, что социологи рассказывали президенту, будто слова о самой сильной армии в мире дадут президенту 25 процентов, еще 25 процентов даст закон о языке, и еще 25 - Томос.

Порошенко думал, что в сумме получается 75 процентов, однако на самом деле это не суммируется. Напомним, ранее Юрий Романенко заявил, что обвинения Порошенко в адрес Зеленского - это лишь составляющая политического противостояния.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю