Поліція розслідує відмивання десятків мільйонів гривень комунальниками Дніпра

19.02.2019 12:15   -
Автор:

Комунальне підприємство Дніпра найняло субпідрядника без необхідної техніки для прочистки ливнівок.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «Depo.Дніпро«.
Самарський відділ поліції проводить слідчі дії по кримінальному провадженні, відкритому за фактом розтрати бюджетних коштів у особливо великому розмірі.
Фігурантами провадження є комунальне підприємство «Гідроспоруди» та ТОВ «Центр реконструкції та дизайну».
Минулого року КП «Гідроспоруди» виграло тендер на 72,8 млн гривень на обслуговування ливневої каналізації. Комунальники залучили у якості субпідрядника ТОВ «Центр реконструкції та дизайну» й перерахували фірмі 68, 4 млн гривень.
Фірма не мала необхідної техніки для виконання робіт з очистки ливнівок. Слідчі вважають, що для виконання робіт була залучена комунальна техніка, а саме каналопромивні машини.
Фірма виплачувала заробітну платню людям, які навіть не знали, що працюють у ТОВ «Центр реконструкції та дизайну». Один з працівників фірми- пенсіонер, був працевлаштований без його відома.
Засновником фірми є Геннадій Полонський, який влітку 2017 року, разом із сином нардепа Юрія Берези, Максимом Березою, став засновником спортивного клубу «Дніпро-1».
У цьому році КП «Гідроспоруди» задіяло субпідрядником ПП «Виробнича комерційна фірма «Мегабуд», яка зареєстрована у сусідньому офісі з ТОВ «Центр реконструкції та дизайну». За новим договором приватне підприємство має отримати 58 млн гривень.

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: , , ,