Поліція Дніпропетровщини протидіє наркоторгівлі, порнографії та проституції

08.07.2020 10:45   -

Цей тиждень став показником ефективної роботи національної поліції області – лише за останні кілька днів правоохоронцям вдалося викрити наркокортель, порностудію, публічний дім та схованку зі зброєю.

У Кривому Розі 4 липня викрили 2 борделя, що працювали під вивіскою масажних салонів. До того ж, поліції вдалося припинити діяльність «порностудії на дому» — мешканка Кривого Рогу знімала себе у відео сексуального змісту.

На цьому перелік криворізьких подій не закінчується – правоохоронцям вдалося викрити злочинну схему з виготовлення та розповсюдження наркотиків. Члени організованої злочинної групи виготовляли та збували метамфітамін, канабіс та опій. В Результаті операції поліції, вдалося затримати 10 підозрюваних, 4 з яких раніше відбували покарання за подібні злочини.

5 липня все в тому ж Кривому Розі поліція виявила на подвір’ї місцевого мешканця 360 кущів сухої коноплі та ще 800 кущів на городі, а також боєприпаси до вогнепальної зброї.

Полиция Днепропетровщины, Новости Днепра

У Новомосковську поліція вийшла на розповсюджувачів наркотиків, що робили «закладки» в різних районам міста. До злочинної групи належали троє чоловіків 19-30 років та жінка 53-х років. Наркоторгівці заробляли в такий спосіб до 200 000 гривень щомісяця.

Вже наступного дня, 6 липня, правоохоронці провели успішну операцію по затриманню злочинної групи, що дало змогу припинити діяльність цілої мережі з розповсюдження наркотиків. Під час обшуків у злочинців було вилучено 44 пакети з «метадоном», марихуану, 3 одиниці вогнепальної зброї.

«Така масштабна операція не є одноразовою акцією, це системна, безжальна боротьба зі злом. Наше завдання – знищити ринок наркотиків у всіх його проявах, починаючи з попиту, і завершуючи пропозицією», — відзначив начальник ГУ Національної поліції Дніпропетровщини Володимир Огурченко.

Поделиться

  • 2
    Поделились

Категория: Новости, Происшествия

Теги: , , , , ,