Покинутий “Метеор” розпочинає шлях до нового життя

16.01.2021 10:22   -

У Дніпрі планують відновити видовищно-спортивний комплекс палац спорту “Метеор”, який останні роки стояв занедбаним.

Усім відомий видовищно-спортивний комплекс Палац Спорту «Метеор» може отримати друге життя. З цього приводу в обласній раді відбулося засідання робочої групи. Його провели перший заступник голови облради Геннадій Гуфман та голова профільної комісії з питань розвитку спорту та молоді Михайло Кошляк.

Як розповіли в прес-службі обласної ради, півроку тому спортивний комплекс передали “Метеор” передали до комунальної власності Дніпропетровської обласної ради. З 2014 року будівля стояло закритим і там більше не проводили спортивних заходів.

Наразі територію комплексу взяли під охорону і встановили камери відеоспостереження. Це повинно допомогти захистити “Метеор” від вандалів і любителів металобрухту. На найближчій сесії обласної ради депутати розглянуть проект рішення, який на юридичному рівні дозволить розпочати реконструкцію і процес відродження “Метеора”.

«Метеор» — знакова спортивна та культурна споруда нашої області. Останні роки вона стояла покинутою і я вірю, що ми здатні повернути в неї життя. Місто Дніпро заслуговує на сучасний спортивний та культурний заклад міжнародного рівня. Реконструкція та перетворення колишньої легенди на нову  — потребує чималих зусиль. Ми починаємо цей шлях», — зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Геннадій Гуфман.