«Показ мод» від соцпрацівниць: у Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соціальних служб

05.08.2020 13:25   -

У Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соцслужб міста.

Зразки форми соцпрацівниці продемонстрували під час «показу мод» у відділі Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування населення в Індустріальному районі. До нової уніформи увійшли брюки, сорочки, спідниці та жилети – для співробітників, які ведуть прийом громадян, а також куртки-трансформери, футболки, рюкзаки та сумки для соціальних працівників, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома.

«Більшість тендерних процедур вже завершено. Наразі ми маємо зразки корпоративного одягу. Це результат дворічної роботи, у якій ми прагнемо, аби Дніпро стало містом соціальних стандартів. Завдяки уніформі підопічні не будуть боятися пускати до своєї домівки соцпрацівників, бо будуть впевнені, що це не шахраї під виглядом наших працівників. Працювати над дизайном нової форми почали ще навесні. Для цього в територіальному центрі створили робочі групи. При розробці одягу враховувалися побажання соцпрацівників, аби їм було комфортно. Плануємо, що нова форма в повному обсязі з’явиться наприкінці серпня», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

DSC_4744.JPG

Тетяна Балабанова – соцпрацівниця. Під час «показу мод» вона продемонструвала новий рюкзак. Каже, що із ним буде дуже зручно виконувати свої обов’язки.

«Ми приносимо своїм підопічним продукти, необхідні речі. За день буває, що я обходжу 7-8 людей. Тож носити усе це в пакетах було не дуже зручно. Рюкзаки були розроблені з урахуванням наших побажань, ними буде комфортно користуватися», – розповідає Тетяна Балабанова. 

DSC_4731.JPG

Наталя Тихон працює у відділі Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування населення в Індустріальному районі. Сьогодні вона приміряла нову спідницю та сорочку для соціальних працівників: «Форма дуже комфортна. Мені подобається колір, він дуже спокійний. У новій формі буде приємно ходити соціальним працівникам».

DSC_4714.JPG
DSC_4719.JPG