Почему парковки в Днепре стали платными?

08.02.2019 17:45

Городские власти Днепра плотно взялись за больную для водителей города проблему парковок. Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Наше місто".

Работа инспекции по контролю за парковками, организация специально оборудованных площадок с паркоматами и система штрафов для нарушителей ПДД, казалось бы начала решать эту проблему.

Центр Днепра сильно страдает в час пик. Места для парковки автомобилей катастрофически мало, а вот желающих оставить свою колесницу на весь день предостаточно.

Если парковка бесплатная, то и держать свой автомобиль на ней можно сколько угодно. Таким образом, желающие припарковаться в начале рабочего дня занимают все места, которыми, увы, не смогут воспользоваться остальные горожане.

С выходом нового закона большинство парковок в центре города сделали платными, искусственно снизив спрос на паркоместа. Теперь те, кому нужно оставить автомобиль надолго, все равно могут припарковаться бесплатно, но в квартале-двух от работы или ТРЦ.

Таким образом, те, кто хочет экономить — экономит, а те, кто хочет припарковаться именно ТУТ, не колесит по кругу выискивая «окно» в ряду автомобилей. В итоге, центр наконец-то разгрузится от автомобилей.

С другой стороны, причиной такого решения проблемы стало чувство безнаказанности водителей. Раньше водитель мог просто припарковаться на тротуаре и уйти по своим делам, а полиция могла лишь развести руками.

В общем проблема «героев парковки», перекрывающих движение трамваям, бросающих свой автомобиль на пешеходном переходе и создающих аварийную опасность на дороге стала невероятно актуальной.

С появлением инспекторов, водители стали гораздо аккуратнее. Инспектор может выписать штраф без личного присутствия водителя. С началом работы новый закон, усилия инспекции по парковкам Днепровского горсовета и сознательные водители сводят больную проблему парковок на нет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат