Підсумки Конгресу, допомога між містами та освіта для дітей-переселенців: Філатов прозповів, як живе Дніпро на 65 день війни

29.04.2022 14:42   -

В ефірі телемарафону на каналі «ДніпроTV» 29 квітня мер Дніпра Борис Філатов розповів про засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке днями відбулося вперше після повномасштабного вторгнення рф.

За його словами, протягом трьох годин тоді говорили, зокрема, про післявоєнне відновлення України: «І це знаково, бо зараз усі сконцентровані на допомозі ЗСУ та переселенцям. Добре, що керівництво країни задумується і про більш далекі перспективи».

Філатов також зауважив про масштабну взаємодопомогу між мерами. «Уся країна єдина. І це надає оптимізм, ми всі в такому режимі, коли готові допомогти одне одному з пів слова. І це стосується не лише мерів, а й керівників обласних адміністрацій», — сказав міський голова Дніпра. Крім цього, про систему освіти в місті мер Дніпра повідомив, що нині 3 тис. дітей-переселенців, які хочуть долучитися до дистанційного навчання, мають змогу зробити це. Школярі, які переїхали з гарячих точок, також отримають учнівські квитки. Це дозволить їм безкоштовно їздити в електротранспорті, а також в автобусах зі знижкою в 25 %.