Під звуки сирен Дніпро відзначає День Незалежності

24.08.2022 12:44   -

Зранку 24 серпня у Дніпрі провели стислу офіційну церемонію відзначення Дня Незалежності України.

«Емоції переповнюють. Мабуть, зараз ми всі — українці — по-справжньому зрозуміли всю цінність цього дня. Що це не просто державне свято і, як було раніше, вихідний день, коли багато хто їхав на дачу. Саме у цю 31-шу річницю Незалежності ми осягнули всю її цінність», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов. 

Місцем проведення символічно обрали Алею пам’яті.«Ворог сподівався, що своєю атакою зламає нашу націю. Але це тільки об’єднало нас. Наші хлопці та дівчата боронять державу, захищаючи її територіальну цілісність та суверенітет. Перемога вже близько», — сказав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

До стел, де увічнено імена та обличчя українських оборонців, квіти покладали керівники міста та області, священнослужителі, правоохоронці, військові та рятувальники. «Цього дня все не так, як раніше. Нас випробовує на міцність ворог нашої незалежності. Нам важко. Нам гірко. Ми всі б’ємося за нашу незалежність. Кожен там, де він є. І ми вистоїмо», – зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.