Під зеленим «прапором»

11.04.2019 16:00

Чи варто після другого туру виборів чекати на перезавантаження у дніпропетровській обласній владі? Про це пише «Зоря», повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

Може здатися, що питання передчасне, проте місцевий політикум уже заворушився. Не випадково — квітнево-травневі пасьянси визначатимуть і суттєво впливатимуть на перебіг осінньої парламентської кампанії.

Бiй ще луна, а зеленi бiгборди

замайорiли на вулицях знов.

I до юрби депутатiв

сам отаман пiдiйшов…

За мотивами Володимира СОСЮРИ

На відміну від міської ради Дніпра, де донедавна завдяки публічній ексцентричності мера Бориса Філатова сесії проходили навіть надто бурхливо, рада обласна зазвичай не привертає особливої уваги громадськості. Коаліція у 73 депутатські «штики» працює, як модно казати чиновницькою мовою, «заради вирішення нагальних соціально-економічних проблем регіону». Без скандалів та реклами власної діяльності, до якої більш схильні деякі представники будівлі навпроти, де «мешкає» облдержадміністрація.

Проте коаліційну рівновагу, що склалася ще наприкінці 2015-го, може бути порушено після другого туру президентських перегонів — звичайно,у залежності від його підсумків. І, відповідно, у різний спосіб.

П’ЯТЕ МІСЦЕ ПРЕЗИДЕНТА

Без будь-якого сумніву, приголомшливий результат Петра Порошенка у першому раунді кампанії у разі поновлення ним status-quo призведе до переформатування обласної влади в цілому. Виборами займалися всі місцеві гілки президентського табору, проте головний тягар відповідальності ляже на тих, хто офіційно репрезентує державну виконавчу вертикаль, тобто обладміністрацію. Захопившись неабиякими успіхами у соціальних мережах, вони дещо втратили у реальному житті — тому, де тимчасово вимкнені комп’ютери зі смартфонами, а до рук попали виборчі бюлетені.

Яскравий показник — результат Президента у 137 177 голосів мешканців області вдвічі менший за кількість підписаних на фейсбуківську сторінку одного з офіційних спікерів ДніпроОДА, позаштатного губернаторського радника Юрія Голика. Побачивши такий розрив, стає зрозуміло: шкода, проте всі пропаговані протягом 4 років ремонти, реконструкції, «зведення з нуля» не дали бажаного потужного результату.

Можна довго сперечатися про помилковість загальнодержавного порядку денного, який визначений президентськими технологами й, буцімто, не сприйнятого обласними виборцями.

Сенс у цьому є, дещиця істини також. Проте рахунок першого тайму вже на табло, і він не тішить прихильників ПОПу. Особливо, якщо зважити, що голова держави у загальнообласному заліку поступився не тільки Зеленському та важковаговикам Бойку з Тимошенко, а й навіть представникові «нижчої ліги» Вілкулу.

І відбулося це точно не завдяки партійним структурам БПП, які у реальному, не публічному виборчому процесі грали далеко не першу скрипку.

Все це може стати аргументами для зміни очільника області Валентина Резніченка, який разом із найближчим оточенням позиціонує себе як технократ і менеджер, на значно більш яскраво вираженого політика. Таких у чинній президентській когорті небагато. Але все ж таки вони є. Не тільки, до речі, в дещо умовній «групі Андрія Павелка».

У МРІЯХ ПРО МАЙБУТНІ МАНДАТИ

У разі дещо фантастичного перебігу подій (йдеться про перемогу фронтмена «95 кварталу». Хоча після сьогоднішньої попередньої соціології на другий тур вона все більше набуває цілком реального змісту. – Авт. ) претендентом №1 на чільне крісло області називають Святослава Олійника.

Здається, йому б більше до вподоби прийшлася генпрокурорська посада, проте поки що у віртуальній боротьбі за головний кабінет на Різницькій він поступається Давиду Сакварелідзе та Дмитру Касьянову. А ось на Поля, 1 його залюбки можуть делегувати.

У цьому разі обласну раду також навряд чи чекатимуть суттєві тектонічні потрясіння. Більшість з шести фракцій працюватиме й надалі, хіба що вплив чинного голови Гліба Пригунова (якщо він не «потрапить під паровоз») значно зменшиться. Проте такий сценарій лише зафіксує й сьогоднішню реальність, бо пан голова завдяки своїй толерантності й надбаній за останні роки політичній «чуйці» надав коаліційним заступникам надто багато повноважень, для того, щоб мати власний гучний (а інколи й вирішальний) голос.

Руйнувати вибудовану методами спроб та помилок «семибоярщину» немає сенсу в будь-якому випадку — хто б не переміг. У кожній фракції є своє окреслене поле та сфери впливу, новий перерозподіл яких за рік з гаком до майбутніх місцевих виборів-2020 навряд чи багатьом сподобається.

Якщо така ідея у когось все ж таки виникне, в першу чергу ініціатори згадають про 47 «сплячих красенів» з найбільшої фракції облради на ім’я «Опозиційний блок». Багато хто з її представників за чотири роки поза більшістю втомився від доступу до прибуткових «тем» і знаходиться у статусі «дівчини, що очікує кохання», бо їх голоси — навіть не в повному складі — за умови неофіційного входження у більшість зможуть приборкати гонор 1—2 невеличких фракцій.

А ось міжфракційне депутатське об’єднання «зелених» у разі погодження з «центром» облрада, мені здається, отримає у будь-якому разі. І до нього увійдуть не лише представники «проколомойських» фракцій УКРОПу або «Відродження».

Якщо згадати політичні біографії значної частини депутатського корпусу діючої каденції, можна зробити висновок, що відомий жарт про «командира, комісара та зрадника» до місцевої адміністративно-політичної тусовки значно доречніший, ніж до того самого українського партизанського загону. І до публічних фальстартів, як укропівець Олексій Андрійченко, що «засвітився» нещодавно біг-бордом у Дніпрі, схильні далеко не всі. Навіть якщо, як і він, мріють про парламентський мандат у наступному скликанні…

Як все це відіб’ється на житті пересічних мешканців області – тема окремої й тривалої дискусії. З представниками «місцевих еліт» простіше: невдовзі радощі тих, хто зараз із захопленням розповідає, як «ми зробили Петю», можуть автоматично перетворитися на сміх крізь сльози. Проте – не з усіма.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що програмне рішення – програмний реєстратор розрахункових операцій від ДПС буде абсолютно безкоштовним та орієнтованим на малий бізнес.

Більшість бізнесу в Україні повністю автоматизовані, а тому надалі у них з’являються у програмах, які вони використовують, додаткові функції тільки по фіскалізації операцій.

Забезпечення розробки БЕЗКОШТОВНОГО програмного рішення та можливості його тестування здійснюється податковою на виконання Указу Президента України від 08 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та Закону України від           20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

ДПС не тільки надаватиме свій програмний продукт безкоштовно, але й здійснюватиме його безкоштовне обслуговування, розробку нових релізів та підтримку.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Тобто, незалежно від того чи отримано платником дохід (прибуток) чи ні, платник зобов’язаний сплатити єдиний внесок, при цьому сума внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (у 2020 році – 1039 грн 06 коп.).

При наявності у платника зобов’язань з єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями з сплати податків, інших обов’язкових платежів, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються у першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими податковими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

У разі сплаті сум заборгованості з єдиного внеску необхідно враховувати, що за порушення терміну його сплати платнику нараховується штраф у розмірі         20 відсотків своєчасно несплачених сум (п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону № 2464).

Крім того, на суму недоїмки нараховується пеня 0,1 відсоток суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені розпочинається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

Якщо платник на кінець календарного місяця допустив заборгованість з єдиного внеску, йому надсилається вимога про сплату боргу (недоїмки), яка є виконавчим документом. Відмова в отриманні податкової вимоги не звільняє від сплати податкових зобов’язань. Податкова вимога вважається належним чином врученою платнику податків, якщо її надіслано у порядку, визначеному ст. 42 Податкового кодексу України.

У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкову вимогу через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкову вимогу, або незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкова вимога вважається врученою платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

Після цього податкова вимога вважається узгодженою та у разі несплати платником податків недоїмки з єдиного внеску, передається до Державної виконавчої служби України, а це ще – 10 % виконавчого збору, арешт рухомого/нерухомого майна, тимчасове обмеження виїзду боржників за кордон.

Доводимо до відома, що відповідно до п. 13 розділу VІІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04. 2015 № 449 із змінами, не застосовується строк давності при нарахуванні, застосуванні та стягненні сум штрафів з єдиного внеску.

Сума недоїмки з єдиного внеску не підлягає списанню, навіть у процедурі санації відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, крім випадків повної ліквідації юридичної особи або смерті фізичної особи-підприємця, визнання її безвісно відсутньою, недієздатною, оголошення померлою та відсутності осіб, які, відповідно до Закону № 2464 несуть зобов’язання із сплати єдиного внеску.

Нагадаємо, що за допомогою електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет» у меню його приватної частини «Стан розрахунків з бюджетом» можна відслідковувати стан розрахунків стосовно сплати платежів та заборгованості перед бюджетом.

Звертаємо увагу, що своєчасно несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 

 

Подробнее

У січні 2020 року послугами Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС скористались 50,6 тис. клієнтів. Їм безкоштовно видано 146,9 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Найчастіше послугами надавача, як і раніше, користуються фізичні особи – 30,8 тисячі. Вони отримали 61,4 тис. електронних ключів.

Також протягом січня 2020 року 19,8 тис. юридичних осіб  отримали 85,4 тис. кваліфікованих сертифікатів.

Електронним сервісом повторного формування сертифікатів за електронним запитом скористалися 15,7 тис. клієнтів, з яких 7,4 тис. – юридичних та 8,2 тис. – фізичних осіб. За електронними запитами сформовано 31,8 тис. сертифікатів.

Усього з початку діяльності надавача видано майже 8,4 млн кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Нагадуємо, що за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом кожен клієнт має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк дії до 2 років.

Таким чином, клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю