Під Дніпром вандали понівечили меморіал загиблому в АТО

12.08.2019 16:00

На Дніпропетровщині вандали зіпсували недобудований меморіал загиблим в АТО. 

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Depo.Дніпро". 

У Новомосковську вандали понівечили меморіал загиблому воїну АТО Олександру Митягіну. 

Житель Новомосковська Олександр Митягін загинув на Сході України під час виконання бойового завдання з охорони територіальної цілісності держави. 

Щоб вшанувати пам'ять Олександра Митягіна, студенти та викладачі Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету в минулому році виграли грант і своїми силами намагаються облаштувати тут смугу перешкод.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю