Перехід на Слобожанському проспекті оснастять ліфтами в 2017 році

02.08.2016 15:27   -
Автор:

У надземному переходв на Слобожанському проспекті, який передали на баланс мерії та відкрили навесні, ліфти встановлять тільки в наступному році.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
Заступник очільника Дніпра Михайло Лисенко назвав перехід популістським проектом: ним важко користуватися людям з обмеженими фізичними можливостями і мамам з колясками. Наразі за переходом закріплено фахівця зі спеціальним пристроєм, який сигналізує, з якого боку є люди, що потребують допомоги. У разі необхідності фахівець допомагає їм скористатися ескалатором. Михайло Лисенко наголосив – така ситуація неприйнятна. «На наступний рік ми замовили проект на встановлення двох ліфтових підйомників. Їх змонтують з обох сторін Слобожанського перехрестя. Ми плануємо реалізувати це протягом 2017 року», – заявив посадовець.
Заступник мера також розповів, що з 2017 року почне розроблятися проект першої в Україні автоматизованої системи світлофорів. «У нашому місті зараз світлофори працюють без урахування часу чи «корків». Ми вже уклали договір на проектування єдиної в Україні автоматизованої системи, яка аналізуватиме кількість транспортних засобів у різний час», – пояснив посадовець. Масштабну презентацію Михайло Лисенко анонсував на наступний тиждень.
Читайте также: Горсовет объявил тендер на реконструкцию троллейбусной линии до ж/м Парус.