Партия регионов и "Свобода" рискуют остаться за бортом следующего парламента

23.07.2014 15:50

Если бы парламентские выборы в Украине проходили в начале июля, партия Петра Порошенко "Солидарность" получила бы большинство мест в Верховной Раде — за нее бы отдал голос каждый четвертый украинец, свидетельствуют данные социологического опроса, проведенного группой "Рейтинг" сообщает портал delo.ua

Согласно результатам опроса, обнародованным в среду, всего приняли бы участие в волеизъявлении 60% опрошенных, а 18% категорически не будут голосовать.

За «Солидарность» готовы отдать голоса 23% респондентов, за Радикальную партию — 13%, за «Батькивщину» — 11%, за «УДАР» — 7%, за партию «Гражданская позиция» Анатолия Гриценко — 5%.

Не преодолели бы проходной барьер в 5% такие политсилы — ВО «Свобода» и Компартия (по 4%), около 3% набрали бы партия «Сильная Украина», «Фронт змин», Партия регионов.

Партия кандидата в президенты, врача Ольги Богомолец набрала бы мене 2%, «Правый сектор», «Самопомич» Андрея Садового — около 1%.

Еще около 4% респондентов поддержали бы другие партии, не определились с выбором около 16% опрошенных.

Вместе с тем полностью уверены в своем выборе партии 38% опрошенных, 32% допускают, что могут изменить свой выбор, еще 30% не уверены в своем выборе или еще не определились.

Кроме того, абсолютное большинство респондентов убеждены, что в новом созыве Верховной Рады должно быть меньше депутатов (сейчас их 450). Так, 84% опрошенных считают оптимальным количеством народных депутатов 300-350, и всего 4% убеждены, что народных депутатов должно быть больше 450-ти.

Всего было опрошено 4000 респондентов старше 18 лет. Погрешность выборки не превышает 1,5%.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат