Партия регионов и "Свобода" рискуют остаться за бортом следующего парламента

23.07.2014 15:50

Если бы парламентские выборы в Украине проходили в начале июля, партия Петра Порошенко "Солидарность" получила бы большинство мест в Верховной Раде — за нее бы отдал голос каждый четвертый украинец, свидетельствуют данные социологического опроса, проведенного группой "Рейтинг" сообщает портал delo.ua

Согласно результатам опроса, обнародованным в среду, всего приняли бы участие в волеизъявлении 60% опрошенных, а 18% категорически не будут голосовать.

За «Солидарность» готовы отдать голоса 23% респондентов, за Радикальную партию — 13%, за «Батькивщину» — 11%, за «УДАР» — 7%, за партию «Гражданская позиция» Анатолия Гриценко — 5%.

Не преодолели бы проходной барьер в 5% такие политсилы — ВО «Свобода» и Компартия (по 4%), около 3% набрали бы партия «Сильная Украина», «Фронт змин», Партия регионов.

Партия кандидата в президенты, врача Ольги Богомолец набрала бы мене 2%, «Правый сектор», «Самопомич» Андрея Садового — около 1%.

Еще около 4% респондентов поддержали бы другие партии, не определились с выбором около 16% опрошенных.

Вместе с тем полностью уверены в своем выборе партии 38% опрошенных, 32% допускают, что могут изменить свой выбор, еще 30% не уверены в своем выборе или еще не определились.

Кроме того, абсолютное большинство респондентов убеждены, что в новом созыве Верховной Рады должно быть меньше депутатов (сейчас их 450). Так, 84% опрошенных считают оптимальным количеством народных депутатов 300-350, и всего 4% убеждены, что народных депутатов должно быть больше 450-ти.

Всего было опрошено 4000 респондентов старше 18 лет. Погрешность выборки не превышает 1,5%.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю