Паралімпійці Дніпропетровщини отримали державні нагороди

22.09.2021 06:05   -

10 спортсменів, 16 тренерів та спеціалістів паралімпійської збірної України із Дніпропетровщини нагородили державними відзнаками. Відповідний Указ підприсав Президент України, – повідомляє ДніпроОДА. 

Серед нагород  – ордени «За заслуги», «За мужність», «За працю і звитягу», ордени княгині Ольги.

«Паралімпійці Дніпропетровщини показали в Токіо блискучий результат. Імена спортсменів назавжди залишаться в золотому спортивному  фонді нашої області. Пишаємося!», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Серед нагороджених із Дніпропетровщини – шеф місії національної паралімпійської збірної України Олена Зайцева. Вона поділилася: ці ігри для неї були сьомі, але найважчі.  

«Паралімпійські ігри завжди сповнені палітрою яскравих почуттів і емоцій. Патріотизму, ейфорії від перемог і розчарувань від поразок. Ці ігри були складні. Ковідні обмеження, постійний контроль за переміщенням спортсменів далися в знаки. Але Україна зайняла 6 місце в загальному заліку. І це – перемога»,– підкреслила Олена Зайцева. 

Цьогоріч спортсмени Дніпропетровщини здобули 18 нагород  на Паралімпіаді в Токіо: 5 золотих, 8 срібних і 5 бронзових медалей. Установили три рекорди світу і Європи. Найрезультативнішими виявилися пловці та легкоатлети, дехто виборов по кілька нагород.