Опубликован список самых влиятельных людей Днепра

08.05.2019 10:45

На днях газета «Зоря» опубликовала список влиятельных людей Днепра.

Об этом на странице в Facebook написал Юрий Голик, сообщает Итернети-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Відкритий»

Такой список газета «Зоря» давно не делала, но решила воссоздать традицию расставлять тех, кто принимает ключевые решения в Днепропетровской области, по ступеням влияния. Фамилии попавших в рейтинг «Зорі» общеизвестны, а те, кто их носит, больше всего влияют на ход событий в регионе.

В этом списке олигархи, народные депутаты, политики, бизнесмены, раввин и другие.

В рейтинге про Игоря Коломойского написали, что он самый скандальный отечественный олигарх, которого зовут настоящим «кукловодом» только что избранного президента. За последние три года он потерял контроль над рядом финансовых потоков и «ПриватБанком».

Про городского голову Днепра написали, что он многолетний деловой партнер Геннадия Корбана и неординарный мастер влияния на общественное мнение. Обладатель первого в Днепре билета в космос.

Геннадия Корбана все чаще называют собственником мажоритарного пакета акций горсовета. Кроме того, в «казне» бизнесмена до сих пор находится значительная часть недвижимости Днепра.

Юрия Голика отметили как лицо областной государственной администрации, которое громко «завалило» выборы Петра Порошенко. Многие хотели бы увидеть его налоговые декларации за последние годы.

«Попал в одну компанию с достопочтенными джентельменами. Как для неуроженца Днепропетровской области — прекрасный результат», — написал на своей странице в Facebook Юрий Голик. 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю