Оперативні дані щодо коронавірусу у Дніпрі

24.03.2020 11:33
32
Автор:

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 684 людини. Станом на 24 березня у місті офіційно зафіксовано 2 випадки коронавірусної інфекції. Ці люди наразі знаходяться у 21-й інфекційній лікарні під наглядом медиків. Їхній стан стабільний. Ще 6 пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Про це повідомила під час брифінгу 24 березня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.
Водночас вона нагадала, про необхідність 2-тижневої самоізоляції для людей, які повернулися з-за кордону, та сповістила про те, що укласти декларацію із сімейним лікарем, а також отримати препарати за програмою «Доступні ліки», можна у телефонному режимі.
Аби уникнути розвитку спалаху коронавірусу, медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник вкотре закликала всіх бути свідомими, зберігати спокій в умовах карантину та дотримуватися правил особистої гігієни.

За інформацією прес-служби ДМР