Оперативна інформація щодо світла, тепла і води у Дніпрі станом на ранок 26 лютого
За повідомленням НЕК «Укренерго» на сьогодні, 26 лютого, ліміти споживання електроенергії для Дніпропетровської області відсутні. Це означає, що відключень світла протягом дня у Дніпрі не буде.
Проте енергетики зазначають, що у випадку перенавантаження мереж можливі обмеження електропостачання згідно зі стабілізаційними графіками.
Просимо розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів або ж взагалі відмовитися від їхнього використання. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.
За минулу добу, 25 лютого, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 36 засмічень на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 18 пошкоджень на мережах водопостачання. Найсерйозніші з них:
– вул. Набережна Перемоги, 110;
– бульвар Слави, 3.
Станом на 6 ранку проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Всі підвищувальні насосні станції працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.
З самого ранку аварійна бригада КП “Дніпроводоканал” розпочне ліквідацію пошкодження водопроводу по просп. Дмитра Яворницького,55. Наразі припинено водопостачання на просп. Дмитра Яворницького, 49-57.
Водопостачання буде відновлено до кінця дня.
За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.
Станом на 6:00 у Дніпрі у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.
Також у роботі всі районні, квартальні та будинкові котельні, а також тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго». Теплопостачання дніпрянам забезпечено в повному обсязі.
Станом на 6:00 знеструмлень об’єктів теплопостачання у Дніпрі не зафіксовано.
Аварійні ситуації на мережах теплопостачання відсутні.
Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.
Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12
ГРОМАДСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ
Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 44 звернення.
Відносна більшість звернень стосувалася тепла (17).
Головне за день:
На місцеву владу по всій країні прийшовся основний тягар найкривавішого першого року війни, вважає голова Громадської ради Геннадій Корбан: https://t.me/korbanofficial/1061.
У час, коли центральна влада не була на зв’язку, не з’являлася на місцях, місцева влада зорієнтувалася і зробила все, щоб допомогти військовим, волонтерам, людям, громадам.
Українці бачать це і підтримують реформу децентралізації, вважаючи її ефективною для боротьби з ворогом.
Саме тому дуже небезпечною є атака на місцеву владу, яка відбулася в місті Чернігові. Там після відсторонення мера було створено військову адміністрацію, голові якої планують передати повноваження мера, міської ради і виконкому.
Військові і так керують обласними військовими адміністраціями і місцева влада підпорядковується їм і виконує їхні волевиявлення.
А концентрація повноважень місцевого самоврядування в руках однієї людини, далекої від розуміння, як воно працює, може призвести до колапсу і погіршенню життя насамперед звичайних людей.
Тепло:
Роботи завершено, котельню запущено, ж/м Перемога і Сокіл – з теплом.
Мешканці дякують КП “Теплоенерго”.
Мандриківська, 145: тече батарея. Будинок ОСББ має договір із обслуговуючою компанією, голова будинку не допускає до підвалу нікого, крім неї.
Каналізація:
Богдана Хмельницького, 108: дворову каналізацію обстежено працівниками КП “Дніпроводоканал”.
Засмічень немає, випуск працює. Проблему, якщо вона є, має усунути обслуговуюча компанія будинку ОСББ.
Краснопільська, 7: забиті колодці каналізації прочищено.
Мешканці дякують: «тільки після звернення сюди щось зрушилося з місця, все налагодили».
Наслідки ракетних ударів:
Набережна Перемоги, 118: увечері 24 лютого попросили налагодити вуличне освітлення. Його вже налагодили, мешканці дякують.
Вуличне освітлення:
Якірна: у понеділок, 27 лютого, відремонтують.
Дороги:
Володимира Антоновича: полагодити тротуари, обидві сторони від Громова до поля.
Після дощу калюжі треба обходити газоном, а навпроти соціального центру, як сходить сніг, взагалі під ногами прогинається.
пр. Гагаріна: найкраща частина міста, а тротуарів просто немає, ями.
пр. Гагаріна 118-124: від арки 118-120 до арки 120-124 дуже погано під ногами: плити сильно заглибилися, деформувалися.
Під час дощу кілька озер. Враховуючи потік авто, що збільшився (у нас багато переселенців), існує загроза провалу.
Громова: потрібна дорога.
Дмитра Кедріна: дорога між Кедріна 56 і 58 до Робочої 93 – 91, особливо в мороз, можна убитися, там яма на ямі. І тротуар біля Кедріна 56.
пр. Дмитра Яворницького: вздовж будинків 115 та 117 трамвайні колії перебувають у жалюгідному стані (напроти 115 величезна яма вздовж колій).
Коли проходять трамваї тремтить весь будинок. У квартирах та на самому будинку з’являються тріщини через постійну вібрацію. Під час війни, коли боїшся кожного звуку, стало зовсім нестерпно.
пр. Івана Мазепи: тротуарів немає зовсім.
Казакевича: потрібна дорога від Казакевича, 6 до садка.
Там і машини їздять на паркування, люди ходять. Коли негода бруд по коліно.
Короленка, 27: на тротуарі провалився асфальт, яма посеред тротуару.
Космонавтів 2 і 4: тротуар та проїзна частина дороги у дворі потребують ремонту, навіть вдень можна ноги переламати.
Краснопілля: вул. Малахова, Юності, Прикордонна, Лихачова – дороги немає від слова зовсім.
Не їздить не те що громадський транспорт, а навіть таксі відмовляються їхати.
Коли потрібно дитину відвезти до лікарні, чи старенького дідуся, таксі доводиться чекати хвилин по 30.
На вул. Павелецькій через кожен рік розкидують відпрацьований асфальт, а восени і взимку його зносить у балку.Так триває десятиріччями, потрібно покласти плити і закріпити їх.
Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:
(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48
Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.
Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/