Одесский застройщик займется землями Днепра за 79 млн грн

16.05.2018 10:30

В Днепре провели конкурсы на инвентаризацию земель и определение границ водоохранных зон. Самую лучшую цену предоставила фирма, которая несколько месяцев назад не занималась инженерными работами, а была занята строительством в Одессе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.Деньги.

2 мая прошли аукционы в двух конкурсах по инвентаризации земель и определении границ водного фонда Днепра. Напомним, что горсовет решил проверить – какие участки в областном центре свободны, какие используются не по назначению и кто в Днепре строит на территории водоохраной зоны.

Торги не прошли без жалоб в Антимонопольный комитет (АМКУ). В обоих тендерах 11 апреля в комитет пожаловалась одна и та же компания — киевская фирма ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ. Но в АМКУ ее жалобу отклонили из-за того, что фирма не указала – какие именно права нарушил департамент днепровской мэрии.

Кроме одинакового жалобщика, в конкурсах были одинаковые участники — Киевское государственное предприятие геодезии, картографии, кадастровых и геоинформационных систем КИЇВГЕОІНФОРМАТИКА, фирмы ПРОМТЕХ ПРОЕКТ ЕНД СЕРВІС и Технодар-Днепр. В итоге, победителем в двух тендерах стало предприятие с киевской регистрацией ПРОМТЕХ ПРОЕКТ ЕНД СЕРВІС. Сумма по двум соглашениям, которые могут подписать в ближайшее время, может составить 79 млн 378 тыс. 988 грн.

По данным аналитической платформы YouControl, фирма с киевской регистрацией ПРОМТЕХ ПРОЕКТ ЕНД СЕРВІС зарегистрирована 10 месяцев назад на жительницу Кривого Рога Антонину Евдокименко. Она является на предприятии директором, и именно от ее имени внесли всю сумму уставного фонда предприятия – 1 млн грн. Основной вид деятельности — работа в области инженерных изысканий.

Киевскую регистрацию фирма получила только в этом году. Изначально предприятие было зарегистрировано в Одессе, на ул. Инглези, 8 (бывшая ул. 25-й Чапаевской дивизии). Фирма была записана на Виктора и Татьяну Шендриков, а директором был сам Виктор Шендрик. К слову, его имя встречается среди данных директоров 40 одесских компаний, которые занимаются строительством, транспортом и операциями с недвижимостью.

Вместе со сменой места регистрации и директора, в одночасье у фирмы сменился и основной вид деятельности – с организации строительства на работу в сфере геологии и геодезии.

Получится интересно, если фирма-застройщика узнает первой о свободных земельных участках в Днепре и подаст заявки на право строить в областном центре.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось