ОДА закликає долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде»
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/04/97a247980e26979f0a6f27da55f0e4e4.jpg)
На Дніпропетровщині стартувала щорічна благодійна акція «Миколай про тебе не забуде», до якої долучилася і ОДА. Всі бажаючі можуть зробити подарунок до новорічних свят дітям бійців АТО/ООС, переселенців, сиротам і малюкам із багатодітних родин.
Про це розповіла начальниця управління з питань учасників АТО облдержадміністрації Наталія Шуліка, повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ“.
«Наближаються новорічні свята, а це значить, що всі діти очікують на подарунки. Пропонуємо поділитися теплом та турботою з малими, які особливо цього потребують. Приємною буде навіть дрібничка, подарована від чистого серця», – зазначила Наталія Шуліка.
Передати подарунки дітям можна до 17 грудня. Це можуть бути іграшки, солодощі, канцтовари, розвиваючі ігри.
Місце збору: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1, каб.105.