У Дніпрі щодня 20 інспекторів з благоустрою виходять у рейди – перевіряють дотримання підприємцями чистоти

15.04.2021 14:19   -

Чи дотримуються підприємці Дніпра чистоти навколо торговельних точок перевірила зранку 15 квітня інспекція з питань благоустрою. Рейд провели на невеликому базарі, що по вулиці Калиновій. Порушників знайшли одразу: власники овочевої точки не прибрали навколо себе купу недопалків і різного пластику.

 Інспекція склала припис, за яким до певного часу треба все очистити. А біля другої ятки, теж овочевої, також не навели лад на частині території, проте власниця Юлія одразу після попередження інспекторів взялася за віник і за декілька хвилин сміття не було: «Ми не встигаємо наводити лад, бо щовечора перехожі накидають недопалки, навіть маски. Буває, після роботи забуваємо і раз на два дні підмітаємо». 

Згідно з правилами благоустрою, прибирання повинно бути з усіх боків споруди на відстані 10 метрів. 

«Якщо вкрай засмічена територія, ми маємо право скласти протокол про адміністративне правопорушення. Штраф від 850 до 1700 грн. Протокол передається на адміністративну комісію до міськради Дніпра для винесення штрафу або попередження. Щодня 20 співробітників інспекції виходять на такі рейди містом», – доповів головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко. 

За чистотою інспектори стежать навіть із Ситуаційного центру. «Серед найпоширеніших порушень, які ми виявляємо завдяки камерам: сміття на прилеглій території, розклеювання друкованої продукції на фасадах будівель або на електроопорах. Від початку роботи Ситуаційного центру тут працюють і наші співробітники. Це дозволяє зробити комунікацію між інспекторами більш оперативною», – зазначив головний спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Штаній.