Людяна громада: Дніпро отримав нагороду за підтримку найбільшої в країні кількості переселенців

05.12.2023 22:06   -

Під час XVII Українського муніципального форуму, який зібрав представників майже 400 громад, європейських муніципалітетів, міжнародних інституцій і дипломатичних представництв, місто Дніпро було відзначене нагородою “Людяна громада”. Воно стало новим домом для майже 180 тисяч людей зі східних областей лише з 2014 року за офіційною статистикою. Це становить майже шосту частину населення міста. Мер Борис Філатов підкреслив, що у Дніпрі завжди готові надати підтримку всім, хто цього потребує.

«Почесна та надзвичайно зворушлива нагорода. І особливо знаково отримати її у День волонтера. Бо багато в чому все це стало можливим саме завдяки їм – від тих, хто власноруч в’яже по декілька пар теплих шкарпеток на фронт чи після роботи йде допомагати у шелтери, і до тих, хто має змогу домовлятися про великі партії допомоги з-за кордону. Все це завдяки всім нашим людям, що стали найкращим прикладом одне для одного», — прокоментував він.

Як відомо, за дорученням мера Дніпра Бориса Філатова профільні департаменти мерії працюють над тим, аби допомагати вимушеним переселенцям із пошуком роботи, питаннями житла та різних соціальних, медичних чи юридичних послуг — як для людей, так і для релокованих підприємств.