Як у Дніпрі допомагають постраждалим від сексуального насильства

У Дніпрі 19 червня відбулася вулична інформаційна акція, присвячена Міжнародному дню боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Захід проходив на центральній площі міста, де мешканцям розповіли про різновиди насильства, його ознаки та доступні способи отримання допомоги.
Інформаційна підтримка та розповсюдження матеріалів
Під час акції містянам передали «набори турботи» — листівки з контактами психологів і юристів, а також інформаційні матеріали про безпечну поведінку у стосунках. За словами Анастасії Тищенко, директорки міського центру соціальних служб, з початку року вже розповсюджено понад 3 тисячі подібних буклетів.
Думки учасників
Серед учасників заходу була і Настя, яка наголосила на необхідності припиняти насильство будь-якими доступними способами. Вона зазначила, що важливо не мовчати про подібні випадки, а звертатися по допомогу.
Комплексна допомога для постраждалих
- Із початку року в Дніпрі допомога надана близько 2700 особам, постраждалим від домашнього насильства.
- Мобільна бригада здійснила 1351 виїзд.
- Телефон довіри отримав 226 звернень.
- Денний центр соціально-психологічної допомоги обслужив 433 особи, 27 з яких — у кризовій кімнаті.
Контактна інформація для отримання допомоги
Якщо ви або ваші близькі потребують підтримки, звертайтеся до спеціалізованих служб:
- Денний центр соціально-психологічної допомоги (просп. Сергія Нігояна, 3) Тел.: (066) 448 61 54, (067) 200 25 66
- Телефон довіри: (067) 200 80 35
- Служба первинного соціально-психологічного консультування (просп. Петра Калнишевського, 55) Тел.: (068) 806 23 50
- Мобільна бригада допомоги: (067) 200 40 62