Новая полиция Днепропетровска: в чем отличие от старой?

18.11.2015 14:45

24 ноября, в 18.30, правозащитники совместно с представителями новой полиции Днепропетровска бесплатно расскажут, как видеозаписи всех вызовов, возможность идентифицировать любого полицейского по индивидуальному номеру и предупреждения вместо штрафов помогут снизить уровень криминалитета в городе

Правообразовательный мастер-класс из цикла "Как приручить Закон" пройдет в центральной городской библиотеке (ул. Ленина, 23, 4 этаж, социокультурный центр), пишет Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

ВХОД СВОБОДНЫЙ при условии предварительной записи по электронной почте: anton.dengub@gmail.com. Дополнительные вопросы по телефону: 099-541-46-15 (Антон)

Все методички с мастер-классов про защиту нашу прав по эффективному вступлению в наследству, решению проблем с кредитами, "общению" с облавтодором, милицией, медиками, администрацией супермаркетов, парковщиками, работодателями, интернет-мошенниками и ЖЭКами можно найти в группах:

ВКонтакте "Юристы Днепропетровска": http://vk.com/svourist

И в группе в Фейсбуке "Как приручить Закон": https://www.facebook.com/svourist?ref=hl

Читайте также: Ответы на главные вопросы о ВНО-2016

Источник: Вгороде

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю