Німці стверджують, що Навального отруїли

25.08.2020 09:59   -

Берлінська лікарня Charite заявила у своїй заяві в понеділок, що її дані свідчать про те, що Олексій Навальний, ймовірно, був під дією речовини з групи хімічних речовин, які інгібують холінестеразу, але ще не визначено точної речовини, — повідомляє DW.

Цю хімічну речовину у Навального було виявлено «кілька разів і в різних лабораторіях», — сказали в лікарні. Інгібітори холінестерази містяться в кількох лікарських засобах, але також пестицидах та нервових агентах.

Навальний, запеклий критик президента Володимира Путіна, прилетів до Берліна в суботу рейсом організованим Німеччиною, аби пройти лікування, коли вже кілька днів перебував у комі.

Немецкая больница "Шарите" заявила, что Навальный был отравлен ...

»Пацієнт перебуває в реанімації і досі перебуває в індукованій комі. Стан здоров’я серйозний, але наразі гострої небезпеки для його життя немає«, — заявила лікарня Шаріта. В даний час його лікують антидотом атропіном.

Немецкая больница "Шарите" заявила, что Навальный был отравлен ...

Німецькі політики вимагають від Путіна прозорого розслідування цієї справи від імені Євросоюзу. У спільній заяві з міністром закордонних справ Гайко Маас канцлер Ангела Меркель заявила, що результати лікарні в Шаріте вимагають на повне розслідування місцевими органами влади в РФ.

Ангела Меркель: Германия готова принять Навального на лечение ...

«Зважаючи на помітну роль політика Навального в РФ політичній опозиції, існує терміновий заклик місцевих органів влади до останньої деталі розслідувати цей злочин і робити це у повній прозорості«, — сказали Меркель і Маас. — «Відповідальні особи повинні бути визначені та притягнуті до відповідальності«.

Верховний представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що кремлівському керівництву треба «обов’язково» розпочати «незалежне та прозоре розслідування». 

Юрген Тріттін, член партії Зелених у комітеті з закордонних справ Бундестагу, сказав DW, що це не перший раз, коли політичні діячі в РФ стали жертвами отруєнь, зокрема й противники Путіна. Тріттін заявив, що незрозуміло, хто стоїть за отруєнням Навального, але «якщо він (Путін — ред.) не стоїть за цим нападом, він не в змозі запобігти подібним нападам«, — сказав Тріттін, додавши, що напад на російського дисидента навіть відбувся на німецькій землі, коли чеченця забили серед денного світла в парку підозрюваними кремлівськими агентами.

«Ми повинні бути зрозумілими, що такі практики, напади з отрутою, вбивцями в наших країнах не можуть бути прийняті і не є основою для двосторонніх відносин між РФ та Європейським Союзом», — сказав Тріттін на запитання, як Німеччина повинна реагувати на отруєння Навального . «Я думаю, що ми повинні реагувати як європейці. Це не німецьке питання. Це питання всієї Європи«, — інформує DW.

Поделиться

  • 5
    Поделились


Категория: Новости, Политика

Теги: , , , , ,