«Уперше за 50 років роблять ремонт»: дніпряни розповіли, чи задоволені оновленням доріг у дворах

15.06.2021 16:40   -

У Дніпрі продовжуються системні ремонти внутрішньоквартальних доріг – у різних районах міста, – повідомляє Дніпровська міська рада.

«Ми дуже раді, що ці роботи не лише в центрі роблять, а й тут – у нас. Дійсно, наймасштабніші ремонти за останні десятиліття», – розповідають люди.  

Одна з міських локацій, де нині вже розпочато роботи, налічує 25 житлових будинків: від вулиць Янтарної та Академіка Образцова до Калинової. Загалом тут мешкає близько 7 тисяч дніпрян. 

Мама місячного малюка Анастасія Баліцька не приховує: раніше дорогою у її дворі не те що з дитячим візочком, а й пішки було складно пройти: «Навіть машиною складно було проїхати. Дуже тяжко. З візочком уже намагалися  об’їжджати ями, тихенько якось везти – бо дуже скакало».

У дворі будинків № 86, 90, 94, 96 по вулиці Калиновій та будинків № 67, 71-А, 69, 71 по вулиці Софії Ковалевської роботи стартували на початку місяця. Нині тут працюють три комунальні бригади. 

Олена Кутузова мешкає у будинку № 98 по вулиці Калиновій понад чверть століття. Розповідає: навіть за наявності машини до під’їзду раніше було складно дістатися: «Ми самі латали ті дірки, та після дощів, після снігу це все йде в нікуди. Дороги страшні були. Ми зверталися, і нас почули. Дуже дякуємо».

Мер Борис Філатов наголошує: у Дніпрі роботи з благоустрою триватимуть і надалі, а в оновленні внутрішньоквартальних доріг місто триматиме системний темп, взятий ще торік. 

«Цьогоріч ми хочемо зробити близько ста дворів. Будемо йти цілими локаціями – кварталами. Це не просто ямкові ремонти. Це будівництво тротуарів, бордюрів, кишень для паркування та сміттєвих баків. І такі ремонти продовжуватимемо і надалі», – сказав Борис Філатов. Він також додав, що одним із пріоритетів, зокрема, будуть і двори біля проспекту Мазепи.