Неизвестные обстреляли троллейбус с пассажирами в Кривом Роге

15.08.2019 11:30

14 августа в 21:04 в Кривом Роге неизвестные обстреляли троллейбус с пассажирами, следующий по маршруту 23.

Об этом заявил заместитель директора коммунального предприятия «Городской троллейбус» Руслан Божко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Первый Криворожский».

Это произошло возле остановки общественного транспорта «Спорткомплекс» в Покровском районе Кривого Рога.

В результате происшествия никто не пострадал. На место вызвали полицейских. Правоохранители устанавливают обстоятельства случившегося.

По предварительной информации, неизвестные могли стрелять из пневматического оружия.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю