Тролейбус № 20 в Дніпрі: хроніки нещасливого маршруту

14.01.2020 14:38

Тролейбусний маршрут № 20 міста Дніпра постійно потрапляє в стрічку новин через різні нетипові, а іноді, небезпечні ситуації.

Всього лише за останній рік трапилося чимало неприємностей на цьому маршруті.

Наприклад, у лютому 2019 року через те, що водій тролейбуса 20-го маршруту втратив свідомість, сам транспортний засіб ледь не впав з мосту. Тролейбус рухався по проспекту Мануйлівському і в момент підйому на міст над проспектом Слобожанським сталася несподіванка - тролейбус із пасажирами покотився назад і дивом не перекинувся.

22 листопада 2019 року прямо в салоні тролейбуса № 20 від втрати крові втратив свідомість молодий чоловік. Він увійшов у тролейбус на зупинці Калинова і одразу ж упав. Швидка, що приїхала за викликом, не змогла врятувати юнака – він помер. 

5 грудня 2019 року тролейбус цього ж маршруту на Слобожанському проспекті хулігани закидали сніжками, через що було розбите скло в тролейбусі. Пасажири і водій, на щастя, не постраждали. 

Ввечері 11 січня 2020 року в 20-му тролейбусі знов сталася подія із кровавим слідом – чоловік у нетверезому стані почав порушувати громадський порядок, при чому так агресивно, що інші пасажири змушені були заспокоювати хулігана балончиком із перцевим газом. В процесі втихомирення, буйному пасажиру було завдано певних травм, в результаті чого підлога тролейбуса була у слідах крові. Поліція затримала дебошира, а тролейбус відправився в депо.

Наведена статистика відображає всього лише період одного року.

А скільки схожих подій трапилося в попередні роки? Наведені ситуації є просто збігом обставин, чи маршрут № 20 справді притягує неприємності?

 

Днепр. Главное

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю