Народилася принцеса Лілібет

07.06.2021 07:42   -

Герцог і герцогиня Сассекські принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про народження другої дитини — доньки. Дівчинка народилася у п’ятницю, 4 червня, в лікарні міста Санта-Барбара (штат Каліфорнія) об 11:40 ранку за місцевим часом, – повідомляє BBC.

Подружжя назвало доньку Лілібет Діана Маунтбеттен-Віндзор — на честь прабабусі британської королеви Єлизавети ІІ, яку в дитинстві називали Лілібет, і бабусі — принцеси Діани. Новонароджена — одинадцята з правнуків королеви і восьма у черзі на престол.

У заяві пари йдеться, що мати і дитина здорові і почуваються добре.

Лілібет народилася об 11:40 за місцевим часом, важила 7 фунтів 11 унцій і зараз “оселяється вдома”.

Вона є 11-м правнуком королеви і восьмою в черзі на трон. Це означає, що принц Андрій, який народився другим по черзі в 1960 році, опустився на дев’яте місце.

У подяці на веб-сайті подружжя Archewell вони сказали: “4 червня ми отримали благословення від прибуття нашої дочки Лілі”.

“Вона більше, ніж ми могли собі уявити, і ми залишаємось вдячними за любов і молитви, які ми відчували з усього світу”.

“Дякую за вашу доброзичливість та підтримку впродовж цього особливого часу для нашої родини”.

У повідомленні додається, що всіх, хто бажає надіслати подарунки, просять підтримати організації, що працюють для жінок та дівчат.

Вони не опублікували жодної фотографії своєї дочки.

Про вагітність Меган оголосили 14 лютого — рівно 37 років тому принцеса Діана розповіла, що чекає на другу дитину, якою був Гаррі.

Will Meghan Markle Take a Long Maternity Leave? Her First Post-Baby  Appearance Revealed

Принц Гаррі і Меган Маркл одружилися в травні 2018 року. У них вже є півторарічний син Арчі Маунтбеттен-Віндзор.

На початку січня 2020 року принц Гаррі та його дружина Меган Маркл оголосили, що відмовляються від титулів членів королівської сім’ї. Королева Єлизавета II, принц Чарльз та інші члени монаршого дому вмовили їх зачекати до 31 березня. У цей день Меган і Гаррі написали прощальний пост в Instagram і вирушили спочатку в Канаду, а потім до США.

У березні подружжя дало велике інтерв’ю телеведучій Опрі Вінфрі, в якому розповіло про труднощі життя в королівській сім’ї та непрості взаємини з її членами. Меган зізналася, що життя в цій родині часом було настільки складним, що вона «більше не хотіла жити». А принц розповів, що боявся повторення історії, через яку проходила його мати — принцеса Діана, яка теж не витримала тиску з боку королівської родини та вийшла з її складу.