На Січеславщині стартував призов резервістів до лав Збройних Сил України

23.02.2022 17:28   -

В Україні стартував призов резервістів до лав ЗСУ. Відповідний наказ підписав Президент Зеленський. Це не мобілізація, пояснив під час брифінгу у ДніпроОДА начальник обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Пікало. Викликають військових, які вже мають бойовий досвід. 

«Верховний Головнокомандувач видав наказ про призов резервістів в особливий період. Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровщини вже розпочали роботу. Маємо оперативно доукомплектувати армію та військові формування», – сказав начальник Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Анатолій Пікало.

Призивають військових, які зараховані до оперативного резерву частин, Національної Гвардії та Державної прикордонної служби. Це офіцери та сержантський склад.  Максимальний термін служби – 1 рік. На цей період за ними зберігатиметься місце роботи, посада та середньомісячна заробітна плата.

«Про загальну мобілізацію мова не йде – нині у цьому немає потреби. Планують мобілізувати 36 тис резервістів зі всієї України. Це люди, які вже мають бойовий досвід та можуть додати максимум до оборони держави вже зараз», – додав Анатолій Пікало.

Після отримання повістки резервісти повинні з’явитися до військових частин або на збірні пункти терцентрів комплектування та соціальної підтримки.