На Січеславщині проходить набір до Сил територіальної оборони
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2022/02/tro.jpg)
На Дніпропетровщині триває набір до підрозділів Сил територіальної оборони. Можна вступити на службу кадровим військовим або резервістом. Що для цього потрібно і куди звертатися, розповіли в облдержадміністрації.
«На Дніпропетровщині набір до підрозділів Сил територіальної оборони набирає обертів. Мешканці активно звертаються до територіальних центрів комплектування чи просто до командирів. Маємо багато охочих долучитися до національного спротиву», – зазначив начальник групи регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід» Владислав Трифонов.
![](https://armyinform.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/4-41.jpg)
В області сформована Дніпропетровська окрема бригада Сил тероборони. У 7 районах – батальйони. Для проходження служби необхідно підписати контракт як кадровий військовий або резервіст. Для цього – звернутися до територіального центру комплектування, колишнього військкомату, в своєму районі. Можна зателефонувати на «гарячу лінію» Командування Сил територіальної оборони: 0 800 507 028.
«Той, хто підписав контракт резервіста, у мирний час продовжує працювати на своїй роботі, вести звичний спосіб життя. Його викличуть на службу в разі необхідності», – розповіла начальниця управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА Ірина Федорчук.
І додала: резервісти обов’язково долучаються до всіх зборів, навчань та тренувань.
Більше про Сили територіальної оборони – тут.