На правобережній частині Дніпра можуть бути тимчасові перебої з подачею води через аварію на лінії електромереж, – заступник мера
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/kit1.jpeg)
Надвечір 28 грудня у Дніпрі сталася аварія на лінії електромереж, які живлять Кайдацьку насосно-фільтрувальну станцію. Через це мешканці правобережної частини Дніпра можуть мати короткострокові перебої з подачею води, повідомляє на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Михайло Лисенко.
Він наголошує, що над вирішенням цієї проблеми вже працюють шість бригад спеціалістів, які обслуговують цю ділянку.
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/lisenko.png)