На кандидата Краснова написали заяву до кіберполіції та СБУ

20.11.2020 21:52   -

Антикорупціонери звернулись до кіберполіції та СБУ через підкуп виборців кандидатом у мери Дніпра Красновим, – повідомляє Стопкор.

Громадська організація «Стоп корупції» направила повідомлення про вчинення кримінального правопорушення кандидатом у мери Дніпра Загідом Красновим до управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області та департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Йдеться про масштабну схему з підкупу виборців, яка реалізовується через Viber. Наразі група налічує вже 15 тисяч осіб, готових продати свої голоси. Там також присутні скрини з прізвищем Загіда Краснова.

«Такими діями здійснюється підкуп виборця, це підпадає під ст. 160 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання виборцем, учасником референдуму, членом виборчої комісії або комісії з референдуму, офіційним спостерігачем для себе чи третьої особи неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним своїх виборчих прав, прав на участь у референдумі», – зазначають юристи організації.

Раніше «СтопКор» вже повідомляв про скупку голосів на користь Краснова у першому турі голосування. Тоді належним чином спрацювала поліція, яка затримала кількох студентів, які просто в кабінках фотографували паспорт та бюлетені. Студенти були дуже здивовані, що це кримінальна справа, і потім вони розповіли, що в їхніх гуртожитках завдяки старості просто організували цю схему, яка дозволила купити відповідну кількість голосів.