На фронті тихо

12.09.2020 07:35   -

За повідомленням Штабу ООС, за минулу добу випадків порушення режиму тиші з боку терористичних військ не було зафіксовано.

«Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контрольованою. Підрозділи Збройних Сил України та інших складових сил оборони, дотримуючись режиму припинення вогню, продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням.Минулої доби, 11 вересня, порушень домовленостей, що були досягнуті 22 липня 2020 року в рамках Тристоронньої контактної групи, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано не було. По всій лінії розмежування спостерігалася тиша«, — сказано в повідомленні.

Так само і за час поточної доби, 12 вересня, провокацій та обстрілів з боку окупаційних військ не спостерігалось.

В умовах затишшя на фронті, українські військовослужбовці залучаються до робіт з розмінування та знешкодження інших вибухових пристроів, що несуть загрозу людям на підконтрольній Україні території.

«У прифронтових районах саперами ДСНС України розміновано понад 10 гектарів території та передано на знищення 42 вибухонебезпечних предмети.Всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи обстежили 8267 гектарів території та 23 гектари акваторії. Вилучено та знешкоджено 48 366 вибухонебезпечних предметів«, — повідомляє Штаб.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Новости, Происшествия

Теги: ,