На Фестивальному причалі в Дніпрі відбувся шестигодинний концерт до Дня Незалежності України

24.08.2020 19:46   -

На Фестивальному причалі нашого міста відбулася шестигодинна святково-розважальна програма «З днем народження, Україно!» до Дня Незалежності України.

«Разом з усіма громадянами України ми святкуємо 29-у річницю Незалежності нашої держави, і багатотисячна армія культури Дніпра дарує   шестигодинний концерт. У святковій програмі  беруть  участь найкращі творчі колективи. Зважаючи на складну ситуацію з пандемією ми врахували усі рекомендації головного санітарного лікаря України та відповідно до них проводимо концерт та святкуємо головне свято країни», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Так, вхід на концерт є вільним для всіх охочих дніпрян. В умовах загальнодержавного карантину на Фестивальному причалі забезпечено всі умови для безпечного відпочинку містян. Для  перегляду концерту створили імпровізовану залу, яку огородили.  На вході розташовані сатінайзери, а також усім глядачам вимірюють температуру. Окрім цього, стільці розташовані зі збереженням безпечної дистанції у півтора метра. Дніпряни задоволені та вдячні, що в місті до Дня Незалежності України організовано такий масштабний концерт. 

«Мені дуже подобається, і я підтримую проведення таких заходів у місті. Концерт дуже приємний, і я вважаю, що на сцені виступають майбутні “зірочки”  України», – поділилася своїми враженнями Василіса Кравець.

Дніпрянин Дмитро Калініченко задоволений заходом,  його засмучують лише обмеження у зв’язку з  карантином: «Дуже добре, що навіть у таких умовах, коли концертів майже не відбувається, в середмісті є можливість послухати кращі творчі колективи Дніпра. Моя дитина щаслива, і тому я – за подібні заходи».

На думку дніпрянки Марини Коваленко, дуже добре організована святково-розважальна програма: «На одній сцені зібрані кращі колективи Дніпра, які своїми яскравими виступами підіймають настрій. У такий важкий період для країни подібні заходи вкрай важливі». 

У концерті взяли участь: шоу-гурт «Маестро», театр пісні «БІС», танцювальний клуб «Транс Денс», вокальний гурт «Чарівні мавки». Закінчувати програму буде  оркестр військ оперативного командування «СХІД» та вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра».