На Дніпропетровщині від грипу вакцинувалися вже понад 14 тис людей

03.12.2019 16:00   -
Автор:

На Дніпропетровщині триває вакцинація від грипу. Щеплення вже зробили понад 14 тис мешканців області із груп ризику. Серед них – хворі на хронічні недуги, працівники медичних та навчальних закладів, сфери обслуговування, вагітні. Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ“.
«Щотижня до лікарів області звертаються понад 13 тис людей із симптомами ГРВІ. Найефективніший спосіб уберегтися від ускладнень грипу – вакцинуватися. Профілактичне щеплення бажано зробити всім мешканцям. Та у першу чергу – тим, хто належить до груп ризику. В області вже вакцинувалися понад 14 тис таких людей. Це 76% від загальної кількості мешканців регіону, яким рекомендовано зробити щеплення», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.
У групі медичного ризику – вагітні, а також хворі на серцево-судинні та легеневі недуги, діабет, ожиріння. Таких мешканців понад 8,6 тис.
Ті, хто контактує з великою кількістю людей, належать до групи епідемічного ризику. Їх в області майже 10 тис. Це медики, викладачі, вихователі, працівники сфери обслуговування, водії громадського транспорту.
Вакцинуватися від грипу можуть усі бажаючі. Як це правильно зробити, підкаже сімейний лікар. Щеплення проводять пацієнтам будь-якого віку, від 6 місяців.