На Дніпропетровщині всьоме пройшов бал волонтерів та ветеранів

23.12.2019 12:15   -
Автор:

На Дніпропетровщині пройшов благодійний різдвяний бал. Святковий вечір об’єднав близько 60 учасників. У танці кружляли волонтери та бійці АТО/ООС з родинами зі всієї області. На гостей чекали танцювальні майстер-класи, виступи творчих колективів та чимало сюрпризів.
«Вже всьоме провели наш традиційний бал «Мужність та грація». Вчетверте ми зібралися напередодні Різдва. Приємно, що кількість учасників збільшується – цього року до нас приєдналися не тільки бійці, які займаються з нашим хореографом, а й танцівники з інших студій. Це свідчить про те, що такий захід дуже потрібен і волонтерам, і ветеранам, – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Учасники готувалися до свята близько трьох місяців. Але є пари, які тренувалися цілий рік. Для них танець – вже стиль життя».
Відкрив різдвяний бал виступ військового оркестру. Також своїми виступами розважали гостей свята дитячі творчі колективи. На паркеті кружляли волонтери та військові зі своїми рідними. Загалом святковий вечір об’єднав близько 60 танцівників. Серед учасників балу – і АТОвець Юрій Миколюк.
«Для мене це вже п’ятий бал. Танці – це свого роду спорт, вони ніби відкривають якесь нове дихання. А ще, покращують психологічний стан. До того ж, це гарна можливість поспілкуватися з однодумцями. З учасниками балу ми дуже здружилися, разом ходимо на різноманітні зустрічі. Такі заходи дуже об’єднують», – сказав Юрій Миколюк.
Цьогоріч організатори балу підготували чимало сюрпризів. Вперше для відвідувачів заспівали колядки учасники волонтерського хору.
«Вже вчетверте беру участь у танцювальному вечорі. Дуже подобаються такі заходи, адже під час виступу ти відчуваєш багато приємних емоцій. Але цього року я вперше виступив не як танцівник, а як учасник хору. Для мене це новий та дуже цікавий досвід», – розповів учасник свята Сергій Блохін.
Завітали на свято і юні скаути. Діти передали учасникам балу Віфлеємський вогонь.
Бал «Мужність та грація» – благодійний. Зібрані кошти організатори направлять на лікування поранених військовослужбовців.