На Дніпропетровщині продовжать будівництво і капремонт трас державного значення

18.12.2019 10:30   -
Автор:

У 2020-му на Дніпропетровщині продовжать будівництво Решетилівської траси та капремонт Криворізької. Про плани на наступний рік говорили під час зустрічі у Дніпропетровській ОДА очільник області Олександр Бондаренко та новопризначений голова Укравтодору Олександр Кубраков.
«Дніпропетровщина – одна з найбільших областей в Україні. Її дорожній фонд потребує нагального ремонту. Визначили пріоритети на 2020-й. Найважливіші напрямки – Київ та Кривий Ріг. Також Укравтодор намагатиметься включити до бюджету-2020 і Нікопольську трасу. Цю дорогу цьогоріч розпочали приводити до ладу, хотілося б у наступному завершити», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
У 2020-му силами Укравтодору ремонтуватимуть трасу Дніпро-Кривий Ріг. Продовжать будівництво магістралі у Київському напрямку – Дніпро-Решетилівка. А ще – південного обходу навколо Дніпра, аби з’єднати об’їзну дорогу з майбутнім міжнародним аеропортом.
«Будемо активно співпрацювати з обласною службою автодоріг. Проводитимемо моніторинг виконання робіт, якщо треба – надаватимемо допомогу. Наше спільне завдання – зробити поїздки мешканців області комфортними», – підкреслив Олександр Бондаренко.
В Україні – 48 тис км доріг загального користування державного значення. Із них 3 тис км – на Дніпропетровщині.